Konik Dörtlü Workstation
Konik Dörtlü Workstation – 4 Kişilik Modern Ofis Çalışma İstasyonu
Konik Dörtlü Workstation, dört çalışanın aynı masa sistemi üzerinde konforlu, düzenli ve verimli çalışabilmesi için tasarlanmış 4 kişilik ofis çalışma istasyonudur. Konik ayak tasarımı sayesinde hem sağlam bir taşıyıcı yapı sunar hem de ofisinize modern ve profesyonel bir görünüm kazandırır. Open office düzeni, kurumsal ofisler, çağrı merkezleri, yazılım ekipleri ve ortak çalışma alanları için ideal bir dörtlü workstation çözümüdür.
Mobilya Ofisi güvencesiyle sunulan bu workstation ofis masası, sınırlı alanı en verimli şekilde kullanmanızı sağlar. Tek bir sistemle dört ayrı çalışma noktası oluşturarak hem yer tasarrufu yapar hem de ofis içindeKonik Dörtlü Workstation düzenli bir görünüm elde etmenize yardımcı olur.
Konik Dörtlü Workstation Neden Tercih Edilmeli?
Ofis mobilyası seçerken dayanıklılık, ergonomi, estetik ve alan verimliliği birlikte düşünülmelidir. Konik dörtlü workstation bu dört kriteri tek üründe Konik Dörtlü Workstation buluşturur.
Konik Ayak Tasarımıyla Sağlam ve Şık Görünüm
Konik Dörtlü Workstation Konik (daralan) ayak formu, masaya hem görsel zarafet hem de dengeli bir taşıma gücü kazandırır. Modern ofisKonik Dörtlü Workstation konseptlerine uyumlu çizgisiyle konik ayaklı workstation arayanlar için güçlü bir seçenektir.
4 Kişilik Çalışma Alanı Tek Sistemde
Dört çalışma noktasının tek bir sistemde birleşmesi, ofis planlamasını Konik Dörtlü Workstation kolaylaştırır. Ekip içi iletişimi güçlendirir, kablo ve donanım düzenini sadeleştirir ve 4 kişilik çalışma masası ihtiyacını eksiksiz karşılar.
Alan Tasarrufu ve Düzenli Ofis Görünümü
Ayrı ayrı masalar yerine dörtlü ofis masası sistemi kullanmak, ofis içinde daha fazla boş alan bırakır. Konik Dörtlü Workstation Dar ve geniş ofislerde planlamayı kolaylaştırır.
Konik Dörtlü Workstation Özellikleri
- 4 kişilik çalışma istasyonu yapısı
- Dayanıklı konik ayak tasarımı
- Çizilmeye ve yıpranmaya dayanıklı, kolay temizlenen masa yüzeyi
- Modern ve sade çizgilerle her ofis konseptine uyumlu görünüm
- Kablo geçişi için düzenli ve pratik çözüm imkânı
- Kurumsal ofis kullanımına uygun uzun ömürlü yapı
- Kolay montaj ve stabil kurulum
- Farklı ofis düzenlerine uyum sağlayan esnek kullanım Konik Dörtlü Workstation
Teknik Özellikler
| Özellik | Detay |
|---|---|
| Ürün Adı | Konik Dörtlü Workstation |
| Kullanıcı Kapasitesi | 4 Kişilik |
| Ayak Tipi | Konik Ayak |
| Genel Ölçü (G x D x Y) | [... x ... x ... cm] |
| Tabla Malzemesi | [Örn: Melamin Kaplı MDFLAM / Yonga Levha] |
| Tabla Kalınlığı | [... mm] |
| Ayak Malzemesi | [Örn: Metal / Ahşap] |
| Renk Seçenekleri | [Renk seçeneklerini yazın] |
| Montaj | Demonte, kolay montaj |
| Kullanım Alanı | Ofis, çağrı merkezi, ortak çalışma alanı |
| Garanti | [... yıl] |
Konik Dörtlü Workstation Kullanım Alanları
Kurumsal Ofisler
Departman bazlı ekiplerin bir arada çalışması gereken kurumsal ofislerde Konik Dörtlü Workstation dörtlü workstation, düzenli ve profesyonel bir çalışma ortamı oluşturur.
Çağrı Merkezleri ve Müşteri Hizmetleri
Yoğun personel yapısına sahip alanlarda call center masası olarak kullanılabilir. Sıralı ve düzenli yerleşim sağlar.
Yazılım ve Ajans Ekipleri
Ekip içi iletişimin önemli olduğu yazılım, tasarım ve reklam ajanslarında ortak çalışma kültürünü destekler.
Ortak Çalışma Alanları (Coworking)
Esnek ve modern yapısıyla ortak çalışma alanı masası ihtiyacına uygun, şık bir çözümdür.
Ofis Düzeninizi Konik Dörtlü Workstation ile Tamamlayın
Workstation sisteminizi tamamlamak için ofis koltukları, dosya dolapları ve diğer ofis masası modellerimizi inceleyebilirsiniz. Aynı seriyle uyumlu ürünleri bir arada seçerek ofisinizde bütünlük sağlayabilirsiniz.
Satın Alma ve Teslimat Bilgileri
- Kurumsal ve toplu alımlar için özel fiyat teklifi alabilirsiniz.
- Siparişleriniz özenle paketlenerek güvenli şekilde gönderilir.
- Ürün hakkında detaylı bilgi için müşteri temsilcilerimize ulaşabilirsiniz.
Sıkça Sorulan Sorular (SSS)
Konik Dörtlü Workstation kaç kişilik?
Ürün, aynı anda 4 kişinin çalışabileceği şekilde tasarlanmış bir çalışma istasyonudur.
Montajı kolay mı?
Ürün demonte gönderilir ve birlikte verilen montaj şemasıyla kolayca kurulabilir.
Çağrı merkezi ve open office için uygun mu?
Evet, düzenli yerleşim ve alan verimliliği sağladığı için çağrı merkezleri ve open office ortamları için uygundur.
Toplu alımlarda indirim var mı?
Kurumsal ve toplu siparişler için özel fiyat teklifi sunulmaktadır. Detaylı bilgi için bizimle iletişime geçebilirsiniz.
Farklı renk ve ölçü seçeneği mevcut mu?
Mevcut renk ve ölçü seçenekleri için ürün sayfasındaki seçenekleri inceleyebilir veya müşteri temsilcimizle iletişime geçebilirsiniz.
| Ayak | : | Boyalı Ayak |
| Temizleme | : | Hafif nemli bez ile silinebilir |
| Paket | : | Koli – demonte olarak gönderilir |
| Garanti Süresi | : | 24 ay |
| Teslimat ve Nakliye Bilgileri | : | Tüm Türkiye'ye Anlaşmalı Uygun Firmalarla Ürünlerinizin Gönderimi Yapılmaktadır., Nakliye Ücreti Alıcıya Aittir., Nakliye Ücreti Ürün Ve Teslimat Adresi Bilgisine Göre Değişmektedir., Size Özel Gönderim Maliyetini Öğrenmek İçin Bizi Arayabilir veya Whatsapp Destek Hattımızdan Yazabilirsiniz . |
| Adresimizden Alım | : | Yeni Mağaza ve Depo Adresimiz Uğurmumcu Mahallesi 2364. Sokak No: 25/F Sultangazi/ istanbul |